Artykuły Prasowe

20.05.2019
Okna PCV czy aluminium?

Pierwszym wyborem, jakiego dokonujemy przy zakupie okien jest rodzaj materiału, z którego są wykonane.
Okna wykonane z PCV bezustannie cieszą się największym powodzeniem wśród klientów. Ich popularność związana jest z wieloma atutami, do których zaliczamy bardzo szeroką dostępność na rynku, przystępną cenę oraz wysokie parametry techniczne. Wnętrze profili podzielone jest na komory. Im jest ich więcej, tym okna z pcv są bardziej szczelne, a tym samym energooszczędne. Przeważnie w katalogach produktowych można spotkać okna o profilach pięcio – lub sześciokomorowych .

Więcej
27.06.2018
Z fascynacji naturą – okna tarasowe PATIO

W aranżowaniu przestrzeni w nowoczesnych domach priorytetem stało się uzyskanie efektu przestronnego wnętrza. Nieocenione w tej roli są wielkopowierzchniowe okna, które zastępując ściany, tworzą kontakt z przestrzenią zewnętrzną. Obecne trendy stawiają na pomieszczenia, w których dominuje światło i otwarta przestrzeń. Do realizacji takich projektów Petecki wzbogacił swoją ofertę o okna tarasowe PATIO.

Więcej
10.10.2017
Innowacyjne rozwiązania firmy Petecki

Aby budowany i wykańczany przez inwestora dom w pełni spełniał swoją funkcję, był elegancki, estetyczny i przede wszystkim praktyczny trzeba inwestować w rozwiązania skuteczne, zapewniające zwiększenie komfortu mieszkania. Te od wielu lat nieprzerwanie dostarcza firma Petecki.

Więcej
10.10.2017
Inteligentne rozwiązania dla budownictwa jednorodzinnego

Zastosowanie inteligentnych rozwiązań w domu zdecydowanie podnosi komfort i wygodę mieszkania. Szczególnie, że obecnie możemy sterować zdalnie większością urządzeń. Technologia każdego dnia idzie do przodu, co pozwala na zupełnie nowy wymiar zarządzania własnym domem. Jak inteligentne rozwiązania poprawiają standard życia? Przedstawiamy produkty, które sprawiają, że obsługa domu jest prosta i przyjemna.

Więcej
10.10.2017
Twój bezpieczny dom z firmą Petecki

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to podstawa komfortu i spokoju. Nie bez powodu domową przestrzeń nazywamy naszą twierdzą, w której możemy się ukryć lub poczuć swobodnie. Ochrona w dużej mierze zależy od zastosowanych materiałów i produktów – antywłamaniowych okien, rolet czy drzwi, skutecznie zabezpieczających wnętrze budynku i jego mieszkańców. Z myślą o tym firma Petecki oferuje rozwiązania dla bezpiecznego domu.

Więcej
09.10.2017
Twój ciepły dom

Wybór rodzaju ogrzewania oraz zapewnienie odpowiedniej izolacji to jedno z najtrudniejszych zadań, które musi zrealizować użytkownik, aby cieszyć się komfortem cieplnym we własnym domu. Zoptymalizowana instalacja grzewcza, dobrze dobrane okna, drzwi czy brama garażowa pozwolą nie tylko przyjemniej użytkować dom, ale również mniej płacić za ogrzewanie.

Więcej
Pokaż więcej

Social Media

  • Wszystkie
  • Petecki
  • Produkty
  • Video

Pliki do pobrania

Materiały wersja PL

Księga znaku
Wersja PL
PDF
Logotyp Hasło
Wersja PL
ZIP
Logotyp Asortyment
Wersja PL
ZIP

Materiały wersja EN

Logo Slogan
Version EN
ZIP
Logo Assortment
Version EN
ZIP

Materiały wersja DE

Logo-Passwort
Version DE
ZIP
Logo Sortiment
Version DE
ZIP

Materiały wersja FR

Logo device
Version FR
ZIP
Assortiment de logo
Version FR
ZIP

Kontakt dla Prasy

Justyna Wnęk
Brand Manager
93-457 Łódź
ul. Rudzka 11/13

email: justyna.wnek@petecki.eu