Konkurs walentynkowy z Grupą Petecki

Grupa Petecki ogłosiła walentynkowy konkurs, który sprawi, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej magiczny! Czekają na Was niezwykłe nagrody o łącznej wartości prawie 4000 złotych, a jedną z nich jest dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w Sky Tower we Wrocławiu.

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu marki na Instagramie @petecki.eu od 31 stycznia 2024 roku do 11 lutego 2024 roku do północy. Aby wziąć udział należy wykonać zadanie konkursowe w którym uczestnik musi: „Napisać coś wyjątkowego dla osoby, którą kocha w formie krótkiej kreatywnej wypowiedzi. To może być wiersz, rymowanka, haiku, czy słowa które leżą na sercu”, zaobserwować oficjalne profile marki na Instagramie oraz na Facebooku oraz oznaczyć mimimum jedną osobę pod postem konkursowym.

Główną nagrodę, czyli dwudniowy pobyt w apartamencie w Sky Tower, zdobędzie osoba z najbardziej kreatywną odpowiedzią. Dla dwóch pozostałych wyróżnionych uczestników przewidziano vouchery o wartości 200 złotych od @wyjątkowyprezent.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 lutego na oficjalnych kanałach społecznościowych marki oraz na stronie internetowej. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin

Grupa PETECKI to polska firma rodzinna założona w 1995, wiodący producent stolarki otworowej oraz ślusarki aluminiowej w kraju. Zarząd firmy stworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyznacza trendy w branży oraz standardy wśród polskich firm produkcyjnych. Dziś Grupa PETECKI to trzy niezależne spółki, cztery zakłady produkcyjne, ponad 28 lat doświadczenia, setki pracowników oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Wartość pracy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branżowe. Firma od początku działalności wyróżnia się jakością oferowanych produktów. W procesach technologicznych stawia na innowacje rozwiązania oraz inwestuje w kapitał ludzki, co przyczynia się do nieustającego rozwoju przedsiębiorstwa w kraju jak i wielu rynkach eksportowych.

______