GRUPA PETECKI Z WYRÓŻNIENIEM W KATEGORII REKOMENDOWANE SALONY OKIEN I DRZWI 2024-2026 PODCZAS 35. EDYCJI KONWENTU STOLARKI VIP


W dniach 21-22 lutego 2024 roku miała miejsce 35. edycja renomowanego Konwentu Stolarki VIP, który odbył się w malowniczym Gniewie. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do nawiązania cennych kontaktów z wiodącymi ekspertami branżowymi w Polsce oraz do prowadzenia licznych dyskusji na temat bieżącej sytuacji na rynku i prognoz na rok 2024 dla branży stolarki.

Podczas gali wyróżniono i uhonorowano Najlepsze Projekty o Charakterze Społecznym (CSR), podkreślając istotę zaangażowania społecznego w kontekście działalności firm stolarskich. Ponadto, przyznano wyróżnienia w kategoriach takich jak Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS 2024), Salon Roku oraz EkoProdukt VIP.

W trakcie uroczystej Gali, jeden z salonów należących do Grupy Petecki, mieszczący się przy ul. Broniewskiego 2 w Łodzi, został wyróżniony w kategorii „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2024-2026”. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane za wyjątkową prezentację produktów, szczegółową analizę potrzeb klientów oraz profesjonalne świadczenie usług w zakresie sprzedaży i montażu stolarki okiennej.

Salon przy Broniewskiego charakteryzuje się nowoczesną przestrzenią, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Eksperci pracujący w salonie są gotowi pomagać w wyborze dedykowanych rozwiązań dla domów klientów.

Salon ten charakteryzuje się nowoczesną przestrzenią, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Eksperci pracujący w salonie są gotowi pomagać w wyborze dedykowanych rozwiązań dla domów klientów. Podczas gali firmę reprezentował Tomasz Popielawski, dyrektor marketingu i PR w Grupie Petecki.