Grupa Petecki wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa 2024”

Już po raz 16 Forbes Polska, we współpracy z renomowaną firmą Dun & Bradstreet przygotowała prestiżowy ranking „Diamenty Forbesa”. Tegoroczna edycja to szczególny moment dla jednej ze spółek z Grupy Petecki, która została uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem.

„Diamenty Forbesa” to coroczne wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie i nagrodzenie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ranking ten jest swoistym odzwierciedleniem kondycji i tempa rozwoju polskiego biznesu. Dla Grupy Petecki to niezwykle ważne wyróżnienie, które stanowi zarówno źródło dumy oraz inspiracji do dalszego doskonalenia standardów świadczonych usług oraz zdobywania nowych obszarów na rynku. To wyróżnienie stawia Grupę Petecki w gronie najbardziej perspektywicznych i innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce. Z tego miejsca Grupa Petecki chce podziękować klientom za zaufanie, partnerom za współpracę, a wszystkim pracownikom za ich wkład w osiągnięcie tego wyjątkowego wyróżnienia.

Grupa PETECKI to polska firma rodzinna założona w 1995, wiodący producent stolarki otworowej oraz ślusarki aluminiowej w kraju. Zarząd firmy stworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyznacza trendy w branży oraz standardy wśród polskich firm produkcyjnych. Dziś Grupa PETECKI to trzy niezależne spółki, cztery zakłady produkcyjne, ponad 28 lat doświadczenia, setki pracowników oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Wartość pracy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branżowe. Firma od początku działalności wyróżnia się jakością oferowanych produktów. W procesach technologicznych stawia na innowacje rozwiązania oraz inwestuje w kapitał ludzki, co przyczynia się do nieustającego rozwoju przedsiębiorstwa w kraju jak i wielu rynkach eksportowych.

______