Okna Tarasowe PATIO

Przestrzenne okna tarasowe Patio cieszą się dużym zainteresowaniem w budownictwie mieszkaniowym. Spełniają wymogi w zakresie oszczędności energii oraz są bezpieczne w użytkowaniu. Bezkolizyjne otwieranie pozwala na optymalne wykorzystanie wnętrza domu, ponieważ otwarte skrzydła nie zabierają przestrzeni pomieszczenia. Ich dodatkowym atutem jest również możliwość wyposażenia w systemy antywłamaniowe.
Niezależnie od wielkości i wagi, okna PATIO działają sprawnie i dają się lekko prowadzić. W zależności od zastosowanego systemu to idealne wyjście na balkon czy taras. To również praktyczne rozwiązanie do przeszklonych przybudówek oraz bardzo modnych w ostatnim czasie ogródków zimowych. W mniejszych rozmiarach doskonale komponują się w kuchni, pokoju oraz przestrzeni biurowej.
Zastosowane systemy okuć firmy Roto, do profili z PCV i Aluminium pozwalają nam na wykonanie dużych gabarytów produktów, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Uniwersalne zastosowanie

Aby sprostać oczekiwaniom osób, które chcą by ich okna były jak największe, a wnętrza dobrze doświetlone, tworzone są specjalne systemy okien, które pozwalają na łączenie dużych okien w odpowiednie zestawy. Przykładem tego rodzaju rozwiązań są prezentowane przez nas okna. To produkt atrakcyjny, praktyczny, o wyjątkowym efekcie wizualnym.

W ofercie posiadamy następujące systemy:

Patio KS

System uchylno-przesuwny z wentylacją w pozycji uchylne

Patio PS

System równolegle przesuwny z mikrowentylacją lub bez mikrowentylacji

Patio PS Air

System równolegle przesuwny z wentylacją w pozycji uchylnej

Patio PS Air Com

System równolegle przesuwny z wentylacją Comfort w pozycji uchylnej

Pragmatyzm – Kluczem dobrych rozwiązań

Okna tarasowe stały się pewnego rodzaju kanonem w nowoczesnym projektowaniu budynków. Dzięki ich upowszechnieniu dzisiejsze budownictwo zyskało nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i olbrzymią funkcjonalność. To zaś stanowi poważny argument przy podejmowaniu decyzji wśród osób, dla których wizualizacja budynku odgrywa ważną rolę.

Okna PATIO to sposób na lepsze połączenie domu mieszkalnego z jego otoczeniem, nie pomijając walorów wizualnych. To dobra i warta uwagi inwestycja, która staje się coraz bardziej popularna wśród klientów.
Nie istnieją przesłanki do rezygnacji z rozległych widoków i dostępu do dużej ilości światła dziennego, jaki daje proponowany przez nas produkt, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych parametrów cieplnych. Należy po prostu wybierać produkty najwyższej jakości, jakie oferuje Grupa PETECKI.

Okna tarasowe PATIO, to coś więcej niż wygoda i użyteczność

  • nadają wnętrzu nowoczesność
  • otwierają na otoczenie
  • zwiększają optycznie przestrzeń
  • nadają bryle budynku lekkości
  • sprzyjają stałemu kontaktowi z naturą
  • dopuszczają więcej światła, czym poprawiają nasłonecznienie
  • pozwalają uzyskać bardzo duże przeszklenia
  • doskonale wpływają na estetykę wnętrza i wygląd całego budynku


Materiały do pobrania: