Okna Tarasowe PATIO

Przestrzenne okna tarasowe Patio cieszą się dużym zainteresowaniem w budownictwie mieszkaniowym. Spełniają wymogi w zakresie oszczędności energii oraz są bezpieczne w użytkowaniu. Bezkolizyjne otwieranie pozwala na optymalne wykorzystanie wnętrza domu, ponieważ otwarte skrzydła nie zabierają przestrzeni pomieszczenia. Ich dodatkowym atutem jest również możliwość wyposażenia w systemy antywłamaniowe.
Niezależnie od wielkości i wagi, okna PATIO działają sprawnie i dają się lekko prowadzić. W zależności od zastosowanego systemu to idealne wyjście na balkon czy taras. To również praktyczne rozwiązanie do przeszklonych przybudówek oraz bardzo modnych w ostatnim czasie ogródków zimowych. W mniejszych rozmiarach doskonale komponują się w kuchni, pokoju oraz przestrzeni biurowej.
Zastosowane systemy okuć firmy Roto, do profili z PCV i Aluminium pozwalają nam na wykonanie dużych gabarytów produktów, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

PATIO-PVC-wisnia-big

Uniwersalne zastosowanie

Aby sprostać oczekiwaniom osób, które chcą by ich okna były jak największe, a wnętrza dobrze doświetlone, tworzone są specjalne systemy okien, które pozwalają na łączenie dużych okien w odpowiednie zestawy. Przykładem tego rodzaju rozwiązań są prezentowane przez nas okna. To produkt atrakcyjny, praktyczny, o wyjątkowym efekcie wizualnym.

W ofercie posiadamy następujące systemy:

PeteckiEU-Vector_Alversa-KS

Patio KS

System uchylno-przesuwny z wentylacją w pozycji uchylne

PeteckiEU-Vector_Alversa-PS

Patio PS

System równolegle przesuwny z mikrowentylacją lub bez mikrowentylacji

PeteckiEU-Vector_Alversa-PS AIR

Patio PS Air

System równolegle przesuwny z wentylacją w pozycji uchylnej

PeteckiEU-Vector_Alversa-PS AIR COM

Patio PS Air Com

System równolegle przesuwny z wentylacją Comfort w pozycji uchylnej

Pragmatyzm – Kluczem dobrych rozwiązań

Okna tarasowe stały się pewnego rodzaju kanonem w nowoczesnym projektowaniu budynków. Dzięki ich upowszechnieniu dzisiejsze budownictwo zyskało nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i olbrzymią funkcjonalność. To zaś stanowi poważny argument przy podejmowaniu decyzji wśród osób, dla których wizualizacja budynku odgrywa ważną rolę.
Okna PATIO to sposób na lepsze połączenie domu mieszkalnego z jego otoczeniem, nie pomijając walorów wizualnych. To dobra i godna uwagi inwestycja, która staje się coraz bardziej popularna wśród klientów.
Nie istnieją powody, które wymuszają rezygnację z rozległych widoków i dostępu do dużej ilości światła dziennego dla zachowania dobrych parametrów cieplnych. Nasza propozycja to nowoczesne rozwiązanie łączące komfort z naturą.

Okna tarasowe PATIO, to coś więcej niż wygoda i użyteczność

  • nadają wnętrzu nowoczesność
  • otwierają na otoczenie
  • zwiększają optycznie przestrzeń
  • nadają bryle budynku lekkości
  • sprzyjają stałemu kontaktowi z naturą
  • dopuszczają więcej światła, czym poprawiają nasłonecznienie
  • pozwalają uzyskać bardzo duże przeszklenia
  • doskonale wpływają na estetykę wnętrza i wygląd całego budynku