Grupa Petecki z firmą OP Invest otworzyła nowy salon sprzedaży w Nowym Sączu

Dnia 5 stycznia w Nowym Sączu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego salonu sprzedaży OP Invest przy współpracy z Grupą Petecki. To kolejny etap rozwoju obu firm na polskim rynku.

Uroczyste otwarcie nowego showroomu na mapie Polski odbyło się przy udziale przedstawicieli firm, ich partnerów handlowych oraz licznych zaproszonych gości. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać ofertę producenta, dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach technologicznych w branży stolarki otworowej oraz zgłębić historię marki Petecki. Nowy salon zajmuje ponad 200 m2 i oferuje szeroki wybór produktów, opartych na systemach cenionych producentów profili okienno-drzwiowych z aluminium i PVC takich jak Aluprof, Yawal, VEKA Polska czy Salamander. Na miejscu funkcjonuje także niezależnie dział eksportowy, który odpowiadał będzie za sprzedaż produktów na kilku rynkach zagranicznych.

Otwarcie salonu w Nowym Sączu to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów w regionie, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań z zakresu okien, drzwi, rolet i bram. Umacnia także pozycję Grupy Petecki na polskim rynku i stanowi kamień milowy w procesie zacieśniania relacji z klientami poprzez tworzenie nowoczesnych i inspirujących przestrzeni handlowo-ekspozycyjnych. Salon zlokalizowany jest przy ul. Dojazdowej 11/16 w Nowym Sączu.

Grupa PETECKI to polska firma rodzinna założona w 1995, wiodący producent stolarki otworowej oraz ślusarki aluminiowej w kraju. Zarząd firmy stworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyznacza trendy w branży oraz standardy wśród polskich firm produkcyjnych. Dziś Grupa PETECKI to trzy niezależne spółki, cztery zakłady produkcyjne, ponad 28 lat doświadczenia, setki pracowników oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Wartość pracy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branżowe. Firma od początku działalności wyróżnia się jakością oferowanych produktów. W procesach technologicznych stawia na innowacje rozwiązania oraz inwestuje w kapitał ludzki, co przyczynia się do nieustającego rozwoju przedsiębiorstwa w kraju jak i wielu rynkach eksportowych.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Kaczorowski
PR Specialist
Tel.: 532 779 429
e-mail: adam.kaczorowski@petecki.eu

Grupa PETECKI ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź