Orły Polskiego Budownictwa 2017

Nagrody Orły Polskiego Budownictwa i Orły Dizajnu 2017 rozdane. Wśród laureatów po raz kolejny nie zabrakło Grupy Petecki.

Niezwykle miło nam poinformować, że 19 maja 2017 roku podczas Wielkiej Gali Polska Przedsiębiorczość w Warszawie, Grupa Petecki została już po raz kolejny uhonorowana nagrodą w Ogólnopolskim Konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”. W tym roku konkurs został zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Wiosną odbyła się już dziesiąta, jubileuszowa edycja konkursu, nie mogło więc zabraknąć jubileuszowych nagród. Jedna z nich – Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 – trafiła do naszych rąk, a odebrał ją osobiście Dyrektor Generalny Grupy Petecki – Grzegorz Sałek.

orly_2017

Ta prestiżowa nagroda to dla nas ważne wyróżnienie, sygnał, że jesteśmy postrzegani jako marka solidna, stawiająca na nowoczesne i bezpieczne rozwiązania. To właśnie było naszym głównym założeniem, gdy dwadzieścia dwa lata temu powstawała Grupa Petecki. Od początku ustawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To właśnie klient jest w centrum naszego zainteresowania, dla niego staramy się o najwyższą precyzję wykonania usług, dla niego wybieramy najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Nie uznajemy półśrodków i skrótowych rozwiązań. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami na rynku. Ta nagroda to także ukłon w stronę naszych menedżerów, ponieważ jednym z kryteriów przyznawania Orłów jest wysoka jakość zarządzania przedsiębiorstwem. Dużym ułatwieniem jest fakt, iż Grupa Petecki opiera się w całości na polskim kapitale, jest niezależna od międzynarodowych kryzysów, nie posiada na zachodzie firmy-matki, sama jest matką dla czterech swoich fabryk. Fakt ten pozwolił przetrwać niejedną koniunkturalną zawieruchę. Z dumą możemy podkreślić, że nawet w trudnych okresach nigdy nie szukaliśmy oszczędności w procesie produkcyjnym. Bez względu na sytuację na rynku, jakość i zadowolenie klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Stale rozwijamy Grupę Petecki, otwieramy nowe fabryki i linie produkcyjne. Obecnie zatrudniamy ponad 800 osób, począwszy od pracowników produkcyjnych, skończywszy na menedżerach wysokiego szczebla. Stawiamy na osoby wysoko wykwalifikowane, podchodzące do pracy z pasją. W naszych fabrykach wyprodukowaliśmy dotychczas ponad 4 500 000 okien. Staramy się nie podążać za trendami, nie równać do standardów, to my jesteśmy wyznacznikiem jednych i drugich.

Nagrody Orły

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, wdrażamy nowe projekty, zarówno użytkowe, jak i designerskie. Chcemy, by klient, który zamówi u nas okna, drzwi i elementy wykończenia stolarki otworowej, był zadowolony nie tylko z ich wysokiej funkcjonalności, ale również z tego, co widać na pierwszy rzut oka – z wyglądu. Tym bardziej miło nam było usłyszeć, że I Nagroda Orły Dizajnu w kategorii The Best of Polish Designers trafiła właśnie do nas, a otrzymaliśmy ją za okno Petecki Future Design 86MD. Cieszy nas, że zauważono nasz produkt i doceniono jego estetykę i innowacyjność. Dla nas to potwierdzenie, że poszukując nowych rozwiązań, zdążamy w dobrym kierunku.
To nie pierwszy raz, gdy Grupa Petecki zostaje laureatem Orłów Polskiego Budownictwa. W podzięce za docenienie naszej rzetelności, uczciwości i produkowania okien najwyższej jakości, obiecujemy starać się jeszcze bardziej, by w następnych latach z dumą odbierać kolejne Orły.