EXCELLENT LINE 76 MD – NOWOŚĆ!

EXCELLENT LINE 76 MD – to produkt, który został wyprodukowany w oparciu o system Softline 76, stanowiąc pomost pomiedy systemem 70 mm i 82 mm.

Okno EXCELLENT LINE 76 MD zostało wyprodukowane w oparciu o system Softline 76.  Jego głębokość zabudowy wynosi 76 mm. Stanowi pomost pomiędzy systemem 70 mm i  82 mm. Szklenie produktu skorelowane jest z aranżacją okna. Zastosowano w nim pakiet trzyszybowy do grubości 48 mm, w którym głębokość osadzenia szkła wynosi 20 mm. Ujednolicono wysokość listew (25mm), ze skokiem co 2 mm, dla osiągnięcia większej funkcjonalności produktu.

EXCELLENT LINE 76 MD kwalifikuje się do produktów najwyższej jakości. Dzięki wkomponowanym stalowym wzmocnieniom w ramie, wykonanym z zamkniętego profilu 30 x 30 mm, wykazuje doskonałe parametry termiczne i mechaniczne. Tego typu rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo, a tym samym obniża ryzyko włamania oraz wzmacnia okno pod kątem konstrukcyjnym. Zamontowana w ramie uszczelka, zwiększa natomiast ochronę termiczną i akustyczną. Listwy przyszybowe są zlicowane z profilami ramy, skrzydła i słupka. Softline 76 to profil o wartości współczynnika przenikania ciepła U 1,1 W/(m²•K). Excellent Line 76 dostępne jest również w wersji AD, która nie zawiera uszczelki. Nowy produkt charakteryzuje nowoczesny design, który pasuje do różnych aranżacji przestrzennych.

Więcej o Excellent Line 76 MD