ROTO NX – Bezpieczeństwo, niepowtarzalny styl oraz innowacyjność

Roto NX to system okuć, który wyznacza kierunki rozwoju i znakomicie wpisuje się w potrzeby nowoczesnej architektury. To nowoczesna technologia, która sprzyja wielofunkcyjności okna (otwieranie, uchylanie, ryglowanie, sterowanie).

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ochrona domu i bezpieczne wietrzenie dzięki Roto NX jest możliwe. Ryzyko włamania przez uchylone okno przy tej technologii stało się abstrakcją.

Nowoczesny element TiltSafe wyposażony w trzy specjalne zaczepy zapewnia ochronę antywyważeniową w pozycji uchylnej w klasie RC 2. Odpowiada to 2 klasie odporności antywłamaniowej wg normy DIN EN 1627. Niezawodne elementy okucia przeznaczone do skrzydeł o większej masie to także element zwiększający bezpieczeństwo.

Styl i komfort

Roto NX to system prezentujący wysoki poziom technologiczny. Charakteryzuje się jednocześnie prostym montażem i funkcjonalnością, dopracowaną w najmniejszym szczególe.
Zintegrowana mikrowentylacja zapewnia lepszy klimat w mieszkaniu oraz wpływa na dobre samopoczucie domowników.

Stabilne elementy okuć pozwalają na tworzenie wielkopowierzchniowych okien. Dzięki dużej nośności, system okuć rozwierno-uchylnych Roto NX umożliwia projektowanie ciekawych wnętrz z dużymi przeszkleniami. Jasne aranżacje stanowią bowiem kwintesencję nowoczesności.

Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu Roto E-Tec Drive możliwe jest wygodne połączenie okien z systemem inteligentnego domu. Optymalny kształt elementów zapewnia wygodną obsługę i wpływa na komfort użytkowania. Dzięki temu nawet duże okna są zaskakująco wygodne w obsłudze.

Wysublimowana estetyka

Uwagę zwracają kształtne osłonki , zawiasy lakierowane proszkowo oraz ukryte mocowania na wkręty. Różnorodność kolorystyczna pozwala dokonać wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Roto NX, które prezentujemy w naszych wybranych produktach to system godny polecenia.

  NATURALNY SREBRNY

  TYTAN

  MOSIĄDZ MAT

  NOWY SREBRNY

  MOSIĄDZ POŁYSK

  OLIWKOWO BRĄZOWY

  SZAROBRĄZOWY

  BRUNATNY

  ŚREDNI BRĄZ

  BRĄZ

  BIAŁY

  KREMOWY

ROTO NX to system godny polecenia