Roto NX – Bezpieczeństwo, niepowtarzalny styl oraz innowacyjność

Roto NX to system okuć, który wyznacza kierunki rozwoju i znakomicie wpisuje się w potrzeby nowoczesnej architektury. To nowoczesna technologia, która sprzyja wielofunkcyjności okna (otwieranie, uchylanie, ryglowanie, sterowanie).

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ochrona domu i bezpieczne wietrzenie dzięki Roto NX jest możliwe. Ryzyko włamania przez uchylone okno przy tej technologii stało się abstrakcją.

Nowoczesny element TiltSafe wyposażony w trzy specjalne zaczepy zapewnia ochronę antywyważeniową w pozycji uchylnej w klasie RC 2. Odpowiada to 2 klasie odporności antywłamaniowej wg normy DIN EN 1627. Niezawodne elementy okucia przeznaczone do skrzydeł o większej masie to także element zwiększający bezpieczeństwo.

Styl i komfort

Roto NX to system prezentujący wysoki poziom technologiczny. Charakteryzuje się jednocześnie prostym montażem i funkcjonalnością, dopracowaną w najmniejszym szczególe.
Zintegrowana mikrowentylacja zapewnia lepszy klimat w mieszkaniu oraz wpływa na dobre samopoczucie domowników.

Stabilne elementy okuć pozwalają na tworzenie wielkopowierzchniowych okien. Dzięki dużej nośności, system okuć rozwierno-uchylnych Roto NX umożliwia projektowanie ciekawych wnętrz z dużymi przeszkleniami. Jasne aranżacje stanowią bowiem kwintesencję nowoczesności.

Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu Roto E-Tec Drive możliwe jest wygodne połączenie okien z systemem inteligentnego domu. Optymalny kształt elementów zapewnia wygodną obsługę i wpływa na komfort użytkowania. Dzięki temu nawet duże okna są zaskakująco wygodne w obsłudze.

Wysublimowana estetyka

Uwagę zwracają kształtne osłonki , zawiasy lakierowane proszkowo oraz ukryte mocowania na wkręty. Różnorodność kolorystyczna pozwala dokonać wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Roto NX, które prezentujemy w naszych wybranych produktach to system godny polecenia.

  NATURALNY SREBRNY

  TYTAN

  MOSIĄDZ MAT

  NOWY SREBRNY

  MOSIĄDZ POŁYSK

  OLIWKOWOBRĄZOWY

  SZAROBRĄZOWY

  BRUNATNY

  ŚREDNI BRĄZ

  BRĄZ

  BIAŁY

  KREMOWY

Roto NX to system godny polecenia