X
Najwiekszy wybor okien

Nowa Promocja - TWÓJ BEZPIECZNY DOM Z PRODUKTAMI MARKI PETECKI

Od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017 kupując minimum 10 okien serii PETECKI Future lub Excellent otrzymasz w standardzie pakiet antywyważeniowy oraz klamkę RotoLine Secustic. Dodatkowo przy zakupie drzwi PETECKI z wypełnieniem Perito lub Veyna, otrzymasz zasuwnicę 9 punktową w standardzie. 

 

 

Zaczepy antywłamaniowe 

 

System ryglowania okien składający się z trzpieni grzybkowych z regulacją docisku skrzydła w połączeniu ze stalowym zaczepem antywyważeniowym zapewniają trudne do sforsowania połączenie skrzydła z ościeżnicą. Poziom zabezpieczenia zależy od ilości zastosowanych zaczepów, im większa ilość zaczepów antywyważeniowych, tym większa odporność na włamanie. Dodatkowo mechanizm klamki RotoLine Secustic przeciwdziała umyślnemu przesunięciu okucia po obwodzie skrzydła od strony zewnętrznej.

 

 

9 punktowa zasuwnica

 

Zasuwnica dzięki zastosowaniu technologii prostego trzpienia w połączeniu z hakiem zapewnia ryglowanie aż w 9 punktach. Mechanizm zasuwnicy oparty na „hako-bolcach” odpowiada za uniknięcie możliwości wyczepienia się punktu ryglowania drzwi.  Wygodna i łatwa obsługa mechanizmu zamka sterowanego kluczem, zapewnia dużą funkcjonalność i wysoki poziom zabezpieczenia.

 

 

Pobierz REGULAMIN PROMOCJI

 

Nasi partnerzy

© 2012 Petecki | design by VENTI