Grupa Petecki wyróżniona w rankingu Forum Firm Rodzinnych Forbesa

Już po raz szósty redakcja magazynu Forbes Polska we współpracy z partnerem merytorycznym Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w naszym kraju. Dwie spółki z Grupy Petecki znalazły się w zaszczytnym gronie wyróżnionych przedsiębiorstw tegorocznej edycji rankingu Forum Firm Rodzinnych z regionu łódzkiego.

Ranking to zestawienie przedsiębiorstw wiarygodnych, rzetelnych i transparentnych. Cieszących się nieposzlakowaną opinią. Przedsiębiorstw, aktywnie wspierających rozwój społeczności lokalnej i będących w regionie najbardziej dynamicznymi w rozwoju firmami. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów z lat 2017-2021. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się we wtorek, 21 listopada w Łodzi, podczas której dwie spółki z Grupy Petecki zostały wyróżnione w rankingu firm rodzinnych z regionu łódzkiego w kategoriach z przychodami ze sprzedaży zarówno poniżej, jak i powyżej 100 mln złotych.

– To dla nas wspaniałe wyróżnienie i uznanie dla naszej codziennej pracy oraz zaangażowania. Otrzymanie tego rodzaju nobilitacji nie tylko dodaje nam skrzydeł, ale również stanowi silną motywację do kontynuowania naszych wysiłków. Jest to swoiste potwierdzenie, że nasza praca ma sens i jest doceniana przez innych. Gratuluję otrzymanych nagród wszystkim nagrodzonym firmom, ich właścicielom i pracownikom, nie tylko z regionu łódzkiego. To właśnie firmy rodzinne z odwagą i optymizmem tworzą przyszłość polskiego biznesu. – powiedział Tomasz Popielawski, dyrektor marketingu i PR w Grupie Petecki

Wydarzenia było nie tylko wyjątkową okazją do uczczenia wybitnych firm rodzinnych, ale także doskonałą platformą do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Grupa Petecki zaszczycona jest możliwością być częścią tej znakomitej społeczności, której wartości są kluczowym elementem w świecie biznesu. Podczas gali firmę reprezentował Tomasz Popielawski dyrektor marketingu i PR w Grupie Petecki.