Grupa Petecki wyróżniona podczas Gali Diamentów Forbesa 2024

Dnia 21 maja w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbyła się uroczysta gala Diamentów Forbesa, na której dwie spółki z Grupy Petecki – Petecki Enterprises oraz Petecki Sp. z o.o. – zostały wyróżnione jako jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w województwie łódzkim.

W zestawieniu, które Forbes Polska przygotował wspólnie Dun & Bradstreet Poland po raz 16,  uwzględniono firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat wykazały największy wzrost wartości. Kryteria oceny obejmowały przedsiębiorstwa, które złożyły sprawozdanie finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego lub bezpośrednio przekazały je do Dun & Bradstreet Poland. Tytuł Diamentów Forbesa otrzymały tylko te firmy, które odnotowały dodatni wynik finansowy oraz uzyskały współczynnik ryzyka współpracy wyższy niż 4, według oceny Dun & Bradstreet Poland.

Grupa Petecki kontynuuje swój dynamiczny rozwój zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku. To wyróżnienie stanowi potwierdzenie  zaangażowania firmy w dalszy rozwój oraz skuteczności przyjętej strategii.

Nagrodę w imieniu obu firm przyjął Tomasz Popielawski, dyrektor ds. marketingu i PR Grupy Petecki.