Grupa Petecki na targach Renovatie & Transformatie w Holandii

Grupa Petecki po raz kolejny zaznaczyła swoją obecność na międzynarodowej arenie, prezentując, wspólnie z holenderskim partnerem Petecki Kozijnen, swoje produkty na targach Renovatie & Transformatie odbywające się w dniach 14 -16 maja w Den Bosch w Holandii.

Targi są kluczowym miejscem dla specjalistów z branży, skupiają się na efektywnej i ekologicznej renowacji oraz transformacji energetycznej istniejących budynków. Na targach firma zaprezentowała produkty dedykowane na rynek holenderski, w tym okna oparte na profilach Aluprof Ferroline, Veka 82 NL oraz okna Salamander Greta, który wyróżnia się wyjątkowym podejściem do ekologii, ponieważ jest produkowane w 100% z recyklingowanego PVC, pochodzącego z resztek po produkcji oraz starych okien. Salamander Greta to idealny wybór dla osób ceniących ekologię – powiedziała Agata Robakiewicz, przedstawicielka Grupy Petecki podczas targów.

Obecnośc marki Petecki na targach Renovatie & Transformatie po raz drugi z rzędu, a także otwarcie dwóch salonów, świadczy o dynamicznym rozwoju firmy na rynku holenderskim. Targi był pełne inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń oraz spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Rafał Zimoch, przedstawiciel firmy Petecki Kozijnen, podkreślił znaczenie udziału w takich wydarzeniach. Udział w targach to nie tylko prezentacja naszych produktów i możliwości, ale przede wszystkim możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z klientami i partnerami biznesowymi. To dla nas niezwykle ważne, by być blisko rynku i jego potrzeb. – powiedział.

Ekspansja na rynki zagraniczne pozostaje jednym z priorytetów firmy Petecki, a udział w takich wydazeniach jak Renovatie & Transsformatie jest ważnym elementem tej strategii.