Grupa Petecki kontynuuje cykl szkoleń dla partnerów B2B wraz z firmą Salamander

Grupa Petecki, ceniony producent stolarki otworowej oraz ślusarki aluminiowej w Polsce, kontynuuje cykl szkoleń dla partnerów B2B we współpracy z firmą Salamander Window & Door Systems. Bezpośrednie spotkania mają na celu podniesienie jakości współpracy oraz poszerzenie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań branżowych..

Jedno ze szkoleń odbyło się 19 października 2023 r. w siedzibie firmy Salamander we Włocławku. Uczestnicy zapoznali się z nowościami produktowymi, procesem produkcji profili okiennych PVC oraz wspólnie wymienili doświadczenia rynkowe.

 – Jesteśmy dumni z zespołu i naszych partnerów, którzy aktywnie uczestniczyli w tym szkoleniu. Wspólna praca i zaangażowanie przyniosły nam nie tylko nową dawkę wiedzy, ale także wzmocniły nasze relacje i zaufanie. Jesteśmy przekonani, że taki cykl szkoleń dedykowany dla Partnerów B2B z całego kraju przyczyni się do sukcesu każdej ze stron – powiedział Marcin Bednarek, dyrektor ds. handlowych Grupy Petecki.

Cykl szkoleń współorganizowanych z jednym z dostawców systemów profili okiennych jest integralną częścią całej strategii Grupy Petecki, która stawia na ciągły rozwój i współpracę z partnerami biznesowym poprzez dostarczanie im najwyższej jakości produktów i usług dla wspólnych Klientów.