Elegancja i subtelność. Grupa Petecki prezentuje nowości produktowe z linii Excellent Style NEO

Ponadczasowy design inspirowany stylem Bauhaus, kubistyczne kształty, atrakcyjna kolorystyka i struktury. Grupa Petecki zacieśnia współpracę z firmą Aluplast, wprowadzając do swojej oferty nowości produktowe oparte na systemach tego Partnera.

Produkty z linii Excellent Style NEO łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z ponadczasowym designem. Wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną, wyrazistymi liniami, kubistyczną formą oraz wizualną lekkością konstrukcji. Doskonale sprawdzą się w budownictwie jednorodzinnym oraz dużych inwestycjach, zarówno w nowobudowanych obiektach, jak i podczas renowacji.

Excellent Style NEO 76 AD to niezwykle wąskie złożenia profili pozwalające na maksymalizację powierzchni przeszklonych i dopływ większej ilości światła do wnętrza. Dzięki prostym, symetrycznym kształtom, okna Excellent Style NEO AD perfekcyjnie odzwierciedlają nowoczesność i elegancję.

Excellent Style Neo 76 MD daje możliwość zastosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 54 mm. Specjalna ekstrudowana przylga środkowa w wariancie MD stanowi barierę przy próbie dojścia do okuć i wyważenia skrzydła. Trzecia, wewnętrzna uszczelka zapewnia lepszą szczelność całej konstrukcji, poprawia właściwości cieplne i akustyczne.

Inowa Slide NEO to atrakcyjna alternatywa dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. Ich sekret tkwi w prostocie i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań. Drzwi przesuwne Inowa Slide NEO umożliwiają stworzenie przeszklonej konstrukcji o wymiarach 6 x 2,5 m. Mogą być wykonane w schemacie otwierania A lub w schemacie C. Przy jego użyciu możemy stworzyć również przesuwne okna, które idealnie sprawdzą się, np. w kuchni, gdzie często ogranicza nas miejsce.

Wszystkie nowości produktowe oparte na systemach Aluplast stanowią kolejny krok w rozwoju Grupy Petecki i są dowodem na jej zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań.

Spełniają wymagania w zakresie efektywności energetycznej oraz aktualnych trendów projektowych, gwarantując satysfakcję nawet najbardziej wymagającym Klientom.

ZOBACZ ULOTKĘ

__

Grupa PETECKI to polska firma rodzinna założona w 1995, wiodący producent stolarki otworowej oraz ślusarki aluminiowej w kraju. Zarząd firmy stworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyznacza trendy w branży oraz standardy wśród polskich firm produkcyjnych. Dziś Grupa PETECKI to trzy niezależne spółki, cztery zakłady produkcyjne, ponad 28 lat doświadczenia, setki pracowników oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Wartość pracy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branżowe. Firma od początku działalności wyróżnia się jakością oferowanych produktów. W procesach technologicznych stawia na innowacje rozwiązania oraz inwestuje w kapitał ludzki, co przyczynia się do nieustającego rozwoju przedsiębiorstwa w kraju jak i wielu rynkach eksportowych.