Cykl szkoleń produktowych dla partnerów handlowych spółki z Grupy Petecki

Jedna ze spółek z Grupy Petecki, wiodącego producenta w sektorze stolarki otworowej, połączyła siły z VEKA Polska oraz Roto Frank Polska, aby zainicjować cykl szkoleń dla swoich partnerów handlowych. To wydarzenie stanowi integralną część zaangażowania firmy w ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wsparcie swojej sieci dystrybucyjnej.

Podczas pierwszego dnia szkolenia, uczestnicy mieli możliwość praktycznego poznania unikalnych cech i funkcji najnowszych systemów okiennych i drzwi przesuwnych w siedzibie firmy Veka Polska w Skierniewicach. Oprócz dużej dawki wiedzy teoretycznej, zwiedzili także proces produkcyjny profili PVC oraz poszerzyli swoją wiedzę w przestrzeni wystawowej. Drugi dzień, spędzony w showroomie Roto Frank w Warszawie, wykorzystano na odkrywanie najnowszych rozwiązań okuć oraz ich stosowania w oknach i drzwiach, które są istotnym elementem dla innowacyjności całej branży.

Szkolenia produktowe pomagają pracownikom i partnerom handlowym lepiej zrozumieć i efektywniej promować oferowane rozwiązania, co z kolei przekłada się na lepszą obsługę klienta, zwiększenie zaufania i konkurencyjność firmy. Sprzyjają także budowaniu trwałych relacji biznesowych. Wierzę, że dzięki takim inicjatywom jak ta, będziemy wspólnie kontynuować dynamiczny rozwój – powiedział Daniel Słomski, Dyrektor Operacyjny Grupy Petecki.

Szkolenie w firmach Veka oraz Roto trwały łącznie dwa dni i są częścią szerszego cyklu, oferując partnerom Grupy Petecki dostęp do najnowszych technologii i wiedzy, co przekłada się na wzrost jakości i konkurencyjności ich usług.

Szkolenie w firmach Veka i Roto trwało łącznie dwa dni i stanowiło część szerszego cyklu, mającego na celu zapewnienie partnerom dostępu do najnowszych technologii i wiedzy, co przekłada się na podniesienie jakości i konkurencyjności ich usług.