Automatyka

Twój dom zawsze blisko Ciebie.
Produkty PETECKI stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki temu możemy zaoferować możliwość stworzenia inteligentnego, w pełni zautomatyzowanego domu. Wykorzystaj wszystkie możliwości współczesnej technologii i spraw, by Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa. Dzięki aplikacji mobilnej możesz sterować roletami, żaluzjami, markizami, bramą i drzwiami gdziekolwiek jesteś. Już nie musisz bać się zostawiać domu bez opieki na dłuższy czas. Wszystko, czego potrzebujecie Ty i Twój dom, to dostęp do Internetu. Komfort w zasięgu ręki – takie właśnie są produkty PETECKI.

KORZYSTAJ Z NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Zdalne sterowanie domem – dlaczego musisz je mieć?

HOME MOTION

Po ciężkim dniu pracy nie masz siły zadbać o dom i marzysz, by to on zadbał o Ciebie? Teraz to możliwe! Grzejniki włączą się same, gdy zrobi się chłodniej, a w kuchni o poranku będzie czekała filiżanka parującej kawy! Światła w nieużywanym pomieszczeniu wyłączą się samoistnie, a nastrojowa lampka zawsze włączy we właściwej chwili. Boisz się zostawić dom na dłużej bez opieki? Twój nowoczesny inteligentny dom sprawi, że sąsiedzi nie zauważą Twojej nieobecności! Czujniki bezpieczeństwa będą zawsze aktywnie dbać o spokojny sen Twojej rodziny. A wszystko to zrobi się samo, bez Twojego udziału. Wystarczy, że sprawisz, by Twój dom miał duszę, on sam zadba o resztę.

STEROWANIE SMARTFONEM

Masz smartfon, tablet, laptop lub smartwach? Tylko tyle potrzebujesz, by zdalnie sterować swoim domem z dowolnego zakątka kuli ziemskiej. Aplikacja mobilna oferuje Ci przyjazny i intuicyjny interfejs, możliwość praktycznie dowolnej personalizacji i zarządzania domem, od którego oddalisz się nawet na setki kilometrów. Łatwość obsługi to nasz priorytet. Nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem technologii mobilnych, pokochasz naszą aplikację.

  • przyjazny interfejs użytkownika
  • duże możliwości personalizacji
  • łatwy w obsłudze
  • zarządzany z dowolnego miejsca na świecie

ZDALNE STEROWANIE

Nie masz ochoty wstać, by opuścić rolety, zamknąć okna lub drzwi od tarasu? Nie musisz! Wszystko, czego potrzebujesz, to inteligentny dom podłączony do innowacyjnego systemu zdalnego sterowania i urządzenie mobilne, które zazwyczaj i tak masz w zasięgu ręki. Zamknij drzwi, okna, włącz światło, nie przerywając oglądania telewizji. To nie żart, to jak najbardziej możliwe!

PROGRAMOWANIE

Instalacja aplikacji jest niezwykle szybka, wystarczy jedno kliknięcie. To Ty decydujesz, jakie urządzenia do niej dodasz, czym chcesz sterować zdalnie. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i przyłączyć do Twojego inteligentnego domu nowe urządzenia. Dzięki temu możesz mieć dom pod kontrolą, niezależnie od tego, gdzie jesteś. A jeśli wydarzy się przykry wypadek, Twój dom poinformuje Cię o tym w kilka sekund. Ty pierwszy dowiesz się o włamaniu, zalaniu czy pożarze i powiadomisz odpowiednie służby z drugiego końca miasta lub… świata!

TAHOMA PREMIUM

Komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

PeteckiEU-Vector_DOM- Komfort

Komfort

System Tahoma® Premium to wszystko, czego potrzebujesz, by Twój dom, był taki, jakiego potrzebujesz. Przyjemne ciepło wieczorem, orzeźwiający chłód poranka, brama, która otwiera się i zamyka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Twój prywatny raj w zasięgu ręki.

tahoma

Bezpieczeństwo

Dzięki czujnikom i kamerom zintegrowanym z Twoją aplikacją mobilną nie umknie Ci żadne nietypowe zachowanie w domu i wokół niego. Wiesz, że nikogo nie ma w domu, a Twoja aplikacja informuje o wykryciu ruchu w salonie? Spraw, by intruz przestał czuć się pewnie – zaprogramuj aktywność sugerującą, że w domu są ludzie.

Oszczędność

Odsłonięte rolety w słoneczny dzień i zasłonięte w nocy to naturalny sposób na dogrzanie pomieszczenia i zatrzymanie tego ciepła na dłużej. Możesz sprawić, że Twój dom sam odsłoni i zasłoni okna, gdy zmieni się pora dnia lub warunki za oknem. Zintegrowane ogrzewanie i sterowanie roletami zewnętrznymi to jeszcze efektywniejsze i tańsze ogrzanie domu. Wykorzystaj to! .